Rozwiązania IT
Rozwiązania ITarrow Hardware
Hardware

Zapoznaj się z najlepszymi rozwiązaniami sprzętowymi w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa teleinformatycznego i organizacyjnego. Przedstawiamy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa fizycznego, dostępności i wydajności IT.

Sieć, urządzenia sieciowe

Chcesz zabezpieczyć swoją sieć, lub zaprojektować i wykonać nową, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wydajna i nieprzerwana komunikacja jest podstawą skutecznych systemów teleinformatycznych. Zapewnienie bezpieczeństwa wewnątrz i na styku z internetem, jest warunkiem niezbędnym dla funkcjonowania każdej organizacji.

Wymiarujemy – wymagania dotyczące urządzeń aktywnych i pasywnych oraz zabezpieczeń,

Projektujemy – kompletny układ i bezpieczeństwo,

Dobieramy – urządzenia i technologie,

Dostarczamy – najlepszy sprzęt i zapewniamy gwarancję i serwis,

Testujemy – gotowe rozwiązania i proponujemy zmiany,

Monitorujemy – w modelu ciągłym 24/7 twoją sieć i zagrożenia,

Doskonalimy – zarządzamy incydentami i awariami, zapewniamy działania doskonalące.

 

Sieć
Fortinet

Nasz partner FORTINET zapewnia wysoko wydajne rozwiązania zabezpieczające, pozwalających chronić i kontrolować infrastrukturę teleinformatyczną.

Fortinet

Check Point

Światowy lider cyberbezpieczeństwa Check Point. Pozwala zbudować system bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej da bardzo złożonych układów, przy zachowaniu racjonalnych kosztów.

 

ADVENICA

Specjalistom ds, bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa nie trzeba przedstawiać firmy ADVENICA,  zapewnia ona dzięki diodo i filtrom danych najwyższy poziom bezpieczeństwa i separacji.

WatchGard

UTM i bezpieczeństwo WiFi to specjalizacja WatchGuard. Rozwiązania dynamiczne, bezpieczne i niezawodne.

Watchgard

Inni partnerzy

Naszymi partnerami jest większość firm w obszarze bezpieczeństwa biznesu i przemysłu (SCADA / OT): CISCO, TRIPWIRE (BELDEN), Hirschmann i wielu innych – najlepszych w swoich dziedzinach.

Starannie dobieramy partnerów

Sztuką mieć takich partnerów, którzy gwarantują najwyższą jakość i dobre warunki współpracy. Gwarantujemy dobór najlepszych, niezawodnych rozwiązań.

Interesują cię te lub inne rozwiązania?
Skontaktuj się z nami? arrow