O nas

Bezpieczeństwo organizacji i automatyzacja jej funkcjonowania to nasza misja
Strategia arrow
Bezpieczeństwo organizacji

Jesteśmy doradcami i inżynierami, zapewniającymi cyberbezpieczeństwo organizacji.

Jesteśmy operatorem usług cyberbezpieczeństwa – MSSP.

Automatyzujemy usługi cyberbezpieczeństwa za pomocą sprawdzonych narzędzi informatycznych.

Wspieramy cały proces budowy bezpieczeństwa od audytu, testów, opracowania koncepcji i dokumentacji, aż po wdrożenie i monitorowanie zabezpieczeń.

Nasz 24 godzinny SOC (Security Operations Center) oraz „Zespół Szybkiego Reagowania” zapewniają nie tylko detekcję, ale również skuteczną i szybka reakcję.

Automatyzacja działania

Wdrażamy rozwiązania automatyzujące i robotyzujące procesy.

Nasze oprogramowanie – BPM – to wiodące rozwiązanie do automatyzacji procesów, budowy systemów bezpieczeństwa oraz zarządzania ryzykiem.

BPM jest wielokrotnie nagradzany, a największą nagrodą jest fakt, iż ponad 500 klientów i 700 000 użytkowników korzysta z naszego systemu.

Automatyzacja procesów nigdy nie była tak łatwa. Nawet jeśli nie masz wizji, ale posiadasz świadomość problemów, pomożemy ci je rozwiązać i zautomatyzować.

Chętnie integrujemy się z innymi systemami i sprawiamy, że dokumenty i informacje stają się dostępne i użyteczne, a procesy optymalne i efektywne.

Nie znamy się na wszystkim, ale jest kilka obszarów w których jesteśmy nie do pobicia:
  • bezpieczeństwo organizacji
  • cyberbezpieczeństwo
  • zapewnienie ciągłości działania
  • zarządzanie ryzykiem
  • automatyzacja procesów
  • wsparcie zarządzania organizacją, jej ładem i zgodnością.

Nasz ciągły rozwój służy naszym klientom, pracownikom i współpracownikom oraz społeczności lokalnej.

Operator Usług Bezpieczeństwa – Managed Security Service Provider (MSSP)

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa. Rozwijamy nowy model usług oparty na analizie podatności, zarządzaniu aktywami, spełnieniu wymagań, analizie ryzyka, skutecznych zabezpieczeniach oraz monitorowaniu.

Nasze usługi automatyzujemy i sprawiamy, że najwyższy poziom jakości staje się dostępny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

Rozwój kompetencji

Wiedza i doświadczenie są nośnikiem kompetencji. Posiadamy doświadczenie zgromadzone w realizacji ponad 2000 projektów oraz poszerzamy swoja wiedzę, potwierdzając ją certyfikatami:

Kompetencje zespołu rozwijamy również poprzez jego poszerzanie. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i aplikuj.

Rozwój warunków pracy

Rolą Zarządu Spółki jest zapewnienie warunków pracy wzmacniających kreatywność i innowacyjność oraz zapewniających komfort, odpowiednia atmosferę i bezpieczeństwo. Posiadamy nowoczesne laboratorium cyberbezpieczeństwa oraz Security Operation Center.

Dbamy o bezpieczeństwo i integrację naszego zespołu.

Integracja

Jeśli chcesz do nas dołączyć i budować z nami swoja karierę to zapraszamy do aplikowania – na stronie „Praca”

Zaangażowanie

Pracownicy, współpracownicy i zarząd angażują się w szereg przedsięwzięć charytatywnych i CSRowych. Nie zapominamy o tych, którzy potrzebują wsparcia.

Razem z partnerem głównym firmą Budimex i innymi partnerami mogliśmy dołożyć cegiełkę do budowy „Domu z serca”. Miesiące przygotowań, wysiłku i chęci czynienia dobra przyniosły niesamowity efekt – nowy, wspaniały dom dla potrzebującej Rodziny. 26 lipca.2022 r. miała miejsce szczególna chwila – oficjalne wręczenie kluczy do nowego domu Pani Iwonie i Panu Krzysztofowi.

Wspieramy pasje najmłodszych i dzielimy się tym co mamy.