Komunikat bezpieczeństwa

25 paź 2023
Dawid Stefański

Szanowni Klienci,

ze względu na krytyczny z punktu widzenia bezpieczeństwa charakter naszej działalności, odnotowaliśmy próby podszycia się pod naszą Spółkę.

Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na domeny stron www, na które są Państwo odsyłani i adresy mailowe wykorzystywane do komunikacji.

Naszą oficjalną stroną jest: grupablue.pl

Wiadomości e-mail pochodzą z domeny: @grupablue.pl

Uwaga! Domeny wykorzystywane do ataków na Państwa mogą być podobne np. grupsblue.pl, grupeblue.pl itp.

Prosimy o informacje dotyczące wszelkich podejrzanych aktywności dotyczących Blue energy Sp. z o.o. Zgłoszenia prosimy kierować na:

Sprawdź jakie są zasady bezpieczeństwa – https://www.grupablue.pl/zasady-bezpieczenstwa/

#Bezpieczeństwo

Zobacz także

16 lis
#Wydarzenia
NIS2 Business Lunch Warszawa vol. 1

Zapraszamy Państwa wraz z naszym partnerem baramundi software AG na wydarzenie, które szczególnie zainteresuje organizacje, które planują, bądź dopiero zbierają niezbędne informacje do wdrożenia wymagań dyrektywy NIS2! Jeśli jesteś z branży spożywczej, chemicznej, produkcyjnej, logistycznej, e-commerce lub zajmujesz się gospodarką odpadami, to nie może Cię tam zabraknąć!

Czytaj dalej arrow
03 pa
#IOD
Czy twój IOD nabija Cię w butelkę?

Pracując od 10 lat w firmie doradczej miałem przyjemność współpracować z organizacjami wszelkiej maści. Od dosłownie kilkoosobowych start-upów przez zatrudniające kilkanaście tysięcy osób międzynarodowe korporacje, po wszelkiej maści Urzędy, Uczelnie czy Ministerstwa. Szczególnie w tych większych organizacjach ostatnimi czasy dostrzegam niepokojący (i szczerze trochę mnie irytujący) trend tj. Inspektor Ochrony Danych który od wszystkiego umywa ręce.

Czytaj dalej arrow
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Napisz do nas arrow