NIS2 Business Lunch Warszawa vol. 1

16 lis 2023
Dawid Stefański
NIS2 Business Lunch Warszawa vol. 1

Zapraszamy Państwa wraz z naszym partnerem baramundi software AG na wydarzenie, które szczególnie zainteresuje organizacje, które planują, bądź dopiero zbierają niezbędne informacje do wdrożenia wymagań dyrektywy NIS2! Jeśli jesteś z branży spożywczej, chemicznej, produkcyjnej, logistycznej, e-commerce lub zajmujesz się gospodarką odpadami, to nie może Cię tam zabraknąć!

A w agendzie między innymi:

• 11:00 – 11:15 Otwarcie NIS2 Business Lunch Warszawa vol. 1 – Mariusz Tomiak, MBA
• 11:15 – 12:15 NIS2 czyli co nas czeka w przyszłości – Wiesław Kasprzak
• 12:15 – 13:00 Zarządzanie podatnościami i realizacja testów penetracyjnych – Michał Myśliński
• 13:00 – 14:00 Business Lunch
• 14:00 – 15:00 Czy wdrożenie systemu zwiększającego poziom bezpieczeństwa organizacji musi być skomplikowane i czasochłonne? – Kamil Strzałka

Udział w tym wydarzeniu to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy bezpośrednio od praktyków i inżynierów specjalizujących się w cyberbezpieczeństwie.

▶ Data: 30 listopada (czwartek)
▶ Godzina: 11:00-15:00
📌 Miejsce: Hotel Indigo Warsaw
▶ Udział bezpłatny
REJESTRACJA NA WYDARZENIE -> KLIK

Serdecznie zapraszamy 🙂

#Wydarzenia

Zobacz także

25 pa
#Bezpieczeństwo
Komunikat bezpieczeństwa

ze względu na krytyczny z punktu widzenia bezpieczeństwa charakter naszej działalności, odnotowaliśmy próby podszycia się pod naszą Spółkę. Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na domeny stron www, na które są Państwo odsyłani i adresy mailowe wykorzystywane do komunikacji.

Czytaj dalej arrow
03 pa
#IOD
Czy twój IOD nabija Cię w butelkę?

Pracując od 10 lat w firmie doradczej miałem przyjemność współpracować z organizacjami wszelkiej maści. Od dosłownie kilkoosobowych start-upów przez zatrudniające kilkanaście tysięcy osób międzynarodowe korporacje, po wszelkiej maści Urzędy, Uczelnie czy Ministerstwa. Szczególnie w tych większych organizacjach ostatnimi czasy dostrzegam niepokojący (i szczerze trochę mnie irytujący) trend tj. Inspektor Ochrony Danych który od wszystkiego umywa ręce.

Czytaj dalej arrow
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Napisz do nas arrow